افتادن آمریکا اظهارات اخبار سیاست خارجی

افتادن: آمریکا اظهارات اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث اعترافات مردی که دخترش را با طناب خفه کرد

«خبرجنوب» نوشت:متهم مدعي است كه از مدتي قبل به دخترش راجع به رفتارش تذكر داده ولی وقتي ديده كه او دست بردار نيست، تصميم به قتل وي گرفته است.چند روز قبل جنايت

اعترافات مردی که دخترش را با طناب خفه کرد

عبارات مهم : جنایت

مردی که با طناب دخترش را خفه کرد ، شرح تازهای از این جنایت را فاش ساخت.

«خبرجنوب» نوشت:متهم مدعي است كه از مدتي قبل به دخترش راجع به رفتارش تذكر داده ولی وقتي ديده كه او دست بردار نيست، تصميم به قتل وي گرفته است.چند روز قبل جنايت هولناكي در آپارتمان های چوگان شیراز اتفاق افتاد كه خبر آن مثل برق در شبكههاي اجتماعي و سايتهاي خبري پيچيد. آن روز مردی میانسال دختر 18 ساله خود را به نحوه فجیعی با طناب خفه کرد و او را به قتل رساند. به دنبال وقوع این جنایت بلافاصله عنوان به ماموران گزارش شد.

ماموران بعد از اطمینان از صحت جنایت، عنوان را به بازپرس جنایی گزارش دادند. بدهید ترتیب اکیپ بررسی صحنه جرم متشکل از کارشناسان پزشکی قانونی، تیم تشخیص هویت و … در محل حاضر شده است و با جسد دختر جوانی روبه رو شدند. بعد از بررسی صحنه جنایت جسد این دختر به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات جهت افشای راز مرموز این جنایت شروع شد. ماموران در تحقیقات دریافتند که وی قربانی یک جنایت خانوادگی است از این رو جهت دستگیری تنها مظنون این جنایت که پدر مقتول بود وارد عمل شده است و نامبرده را دستگیر کردند.

اعترافات مردی که دخترش را با طناب خفه کرد

مرد ميانسال بعد از دستگيري به اداره آگاهي انتقال یافته شد و ادعا كرد كه بهخاطر اختلافاتی دخترش را به قتل رسانده هست. او گفت: مدتی بود که با دختر 18 سالهام اختلاف پیدا کرده بودم و حتی از او چندین بار خواستم که دست از رفتارش بردارد، از دستش خسته شده است بودم.

او مدام سر این مباحث تندخویی می کرد. براي همين روز اتفاق با او درگیر شدم، خونم به جوش آمد و تصميم به قتلش گرفتم. طناب را برداشته و به سمتش رفتم و او را خفه کردم.بدین ترتیب با اعتراف متهم

«خبرجنوب» نوشت:متهم مدعي است كه از مدتي قبل به دخترش راجع به رفتارش تذكر داده ولی وقتي ديده كه او دست بردار نيست، تصميم به قتل وي گرفته است.چند روز قبل جنايت

دستور بازداشت موقت وی صادر شد. در این خصوص معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: صبح روز پنج شنبه نهم آذرماه، ماموران کلانتری قصردشت از وقوع یک فقره قتل در آپارتمانهای چوگان مطلع شده است و خود را به محل اتفاق رساندند.

وی با بیان اینکه در بررسی و تحقیقات اولیه به عمل آمده پدر به قتل دخترش اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرده ، افزود: تحقیقات تکمیلی با هماهنگی مقام قضایی درحال بررسی است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: مقتول ۱۸ ساله و دیپلم بوده و بنابه اظهار متهم به وسیله طناب به قتل رسیده هست، متهم بلافاصله دستگیر و با دستور مرجع قضایی روانه زندان شد.

اعترافات مردی که دخترش را با طناب خفه کرد

وی به والدین توصیه کرد تا پرسشها خانوادگی خود را با مشاورین و متخصصین روانشناس در میان بگذارند و نظارت بیشتری برفرزندان خود داشته باشند.

واژه های کلیدی: جنایت | تحقیقات | اعترافات | ماموران کلانتری | اختلافات خانوادگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs