افتادن آمریکا اظهارات اخبار سیاست خارجی

افتادن: آمریکا اظهارات اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث مرگ جوان 20 ساله بر اثر آتش‌سوزی چادر زلزله‌زدگان

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل‌ذهاب از فوت جوان 20 ساله بر اثر آتش سوزی یکی از چادرهای اسکان موقت زلزله زدگان در این شهرستان خبر داد.

مرگ جوان 20 ساله بر اثر آتش سوزی چادر زلزله زدگان

عبارات مهم : زلزله

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب از فوت جوان 20 ساله بر اثر آتش سوزی یکی از چادرهای اسکان موقت زلزله زدگان در این شهرستان خبر داد.

مازیار طهماسبی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وقوع یک مورد آتش سوزی در یکی از چادرهای زلزله زدگان در روستای “بزمیرآباد” شهرستان سرپل ذهاب، گفت: متاسفانه در این آتش سوزی که بر اثر اتصال برق رخ داد، جوان 20 ساله ای بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

وی افزود: متاسفانه این جهت چندمین بار است که شاهد حوادث اینچنینی و آتش سوزی چادر زلزله زدگان در منطقه هستیم.

مرگ جوان 20 ساله بر اثر آتش‌سوزی چادر زلزله‌زدگان

طهماسبی با اشاره به وقوع پنج مورد آتش سوزی چادر زلزله زدگان طی مدت بعد از زلزله در این شهرستان، گفت: در این آتش سوزی ها تاکنون 10 نفر دچار سوختگی شدند که سه نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: همچنین یک مورد مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در چادر زلزله زدگان طی این مدت داشته ایم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل‌ذهاب از فوت جوان 20 ساله بر اثر آتش سوزی یکی از چادرهای اسکان موقت زلزله زدگان در این شهرستان خبر داد.

طهماسبی افزود: تقاضای ما این است افراد در استفاده از وسایل گرمایشی در چادر دقت بیشتری کرده و مراقب شبکه سیم کشی برق چادر خود باشند.

واژه های کلیدی: زلزله | بهداشت | سوختگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs